MISS BRNO 2003

Nervózní krásky v zákulisí, nelehké rozhodování poroty, blesky fotografů, promenáda v plavkách a dobrá zábava - takové bylo v sobotu (8.11.2003) brněnské Boby centrum. Moravská metropole si zvolila svou nejkrásnější dívku. O titul Miss Brno 2003 bojovalo 12 finalistek. Korunku té nejkrásnější Brňance nasadila po dvouhodinovém klání historicky první Miss Brno, kterou byla v loňském roce zvolena Linda Svobodová. Na otázku, jaké bylo rok kralovat Brnu, odpověděla jednoduše a výstižně - "úžasné".

Na trůnu nejpůvabnější dívky Brna ji v sobotu vystřídala šestnáctiletá Karolína Havránková. Je z Brna a odbornou porotu si získala svou bezprostředností, přirozeností a samozřejmě šarmem. Miss Brno 2003 je 174 centimetry vysoká a pyšní se mírami 84-56-89. Šerpou Karolínu dekoroval prezident soutěže Ing. Michal Plachý. Novopečená Miss Brno studuje druhý ročník gymnázia v Brně. "Mám ráda, umění, hudbu, nesmírně ráda tančím a taky fotím zajímavé objekty", prozradila na sebe Karolína Havránková. "Ze všeho nejvíc mám ráda, když se všichni kolem mě smějí, umí najít na každé věci něco pozitivního. Podle mě je lepší litovat toho, co člověk udělal - než toho, co neudělal. Život mi naopak dokáží otrávit lidi, co závidí a lžou", dodala Karolína. Korunka Miss Brno 2003 jí mimo jiné přinesla kontrakt za 50 000 Kč s prestižní modelingovou agenturou DFC Fashion Club, právo reprezentovat ČR na světovém finále soutěže krásy a zájezd za 30 000 Kč od Rádia Krokodýl.

Titul první vicemiss vybojovala 22tiletá Jana Doleželová z Uničova. Jana navíc okouzlila příznivce moderních technologií a stala se Miss Brno Internet 2003. Studuje čtvrtý ročník farmaceutické fakulty Karlovy univerzity v Hradci Králové. Ráda cestuje, tančí a hraje na klavír. Třetí nejkrásnější dívkou večera, tedy druhou vicemiss, byla zvolena 17tiletá Gabriela Kořínková. Je z Přerova, studuje oděvní školu - obor navrhování a modelování oděvů. Ráda kreslí a jezdí na koni.

O zábavu se v sobotu večer v brněnském Boby centru starali Zuzana Slavíková (Nejslabší máte padáka, TV NOVA) a Tonda Kala (Rádio Krokodýl). Hned třikrát zazpívala zaplněnému sálu Rebeka (Gábina Partyšová), které na začátku listopadu vyšla nová deska.

Vítězky MissBrno 2003


Miss Internet 2003


Zpět na úvod (2003)